1 października odbyła się konferencja „E-zdrowie w Polsce – czas liderów, wyzwań i szans ”, organizowana przez Dziennik Gazetę Prawną. W programie znalazło się m.in. wystąpienie wiceministra zdrowia, Janusza Cieszyńskiego.

Uroczystość zgromadziła szerokie grono przedstawicieli środowiska medycznego, zarządzających podmiotami leczniczymi, a także przedstawicieli samorządu oraz mediów branżowych. Nie zabrakło na niej przedstawicieli ZPA PharmaNET.

W zakresie e-zdrowia jesteśmy tam gdzie planowaliśmy być, ale nie spoczywamy na laurach. Kluczem do sukcesu jest harmonijne i skuteczne wdrażanie kolejnych rozwiązań technologicznych. Do tego potrzebna jest dobrze sformułowana strategia – mówił wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński.

-E-zdrowie to sukces pisany z gwiazdką. Jesteśmy tam gdzie planowaliśmy być, ale nie spoczywamy na laurach – podkreślał wiceminister Janusz Cieszyński podczas konferencji „E-zdrowie w Polsce – czas liderów, wyzwań i szans”. –Stoimy przed wyzwaniem zbudowania dalszych rozwiązań na zbudowanym fundamencie – dodał.

Więcej na: medexpress.pl

Pin It on Pinterest

Share This